Sinumassaaz

Oma elu saad muuta ja parandada ainult sina ise. Miks mitte seda teha siis koos - Sina ja SinUmassaaz

Massažist

Klassikaline massaaž -(e. rootsi mas­saaz) pärineb ~ 1700 .a.-st. Mas­saazi peaeesmärk on paran­dada kud­ede hap­nikuga varus­ta­tust ja eemal­dada organ­is­mist tok­si­ine, seega kiiren­dada aineva­hetust, taas­tada kaot­siläinud ener­giat, kor­rigeerida lihas­toonust ja sel­l­ega seoses paran­dada ene­se­tun­net Klas­sikalise mas­saazi tehnikad sisal­davad endas sili­ta­misi, naha ja naha-aluskoe hõõru­misi, lihaste mulju­mist, vibrat­siooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.

 

Spordimassaaž - on tugevam kui klassikaline massaaž ning mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele. Spordimassaaž  tõstab sportlikku töövõimet, valmistab ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsesse. Spordimassaaž peab tagama kvaliteetse treeningute läbiviimise, vältima vigastuste tekkimist ja tõstma eeldusi heaks võistlustulemuseks.

 

Meemassaaž - parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist.

 

Kupumassaaž - leevendab kopsupõletikku ja hingamisteede haigusi, parandab liigeste liikuvust. Kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitab hüpereemia, parandab keha ainevahetust, ergutab vere ja qi ringlust, kõrvaldab turseid, suurendab vastupanuvõimet, toimib organismi puhastavalt ja tugevdab immuunsüsteemi.
Sobib külmetushaiguste, krooniliste liigeseprobleemide ja tselluliidi raviks. Võib kombineerida üld- või spordimassaažiga.

 

Tai massaaž - on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Tehakse palju mitmesuguste jooga-positsioonide laadseid venitusvõtteid, jooga hingamistehnikat ja meditatsiooni. Iga vajutus kestab ühe väljahingamise aja. Massöör kasutab ära ka omaenda keharaskust. Lisaks täiskäe ja sõrmede vajutustele kasutatakse ka jalgu, põlvi ja küünarnukke.

 

Tsooniteraapia - on raviviis, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnale kindlatesse tsoonidesse. Teraapia käigus refleksoloog masseerib kätega erinevaid kehapiirkondi ning vastavaid muutusi (valu, nahamuutused) leides saab informatsiooni organismi hetkeseisundist aga ka kroonilistest ja läbipõetud haigustest. Tegemist on ohutu ja loomuliku ravimeetodiga, mis toimib kindlate reflektoorsete punktide või tsoonide vajutamise kaudu inimese kehal. Iga reflektoorne punkt või tsoon vastab mingile kehaosale. Oletatava probleemi puhul saadab organile vastava punkti puudutamine valuaistingu. Nende punktide mõjutamine stimuleerib närvilõpmeid ja vereringet, parandab organite tööd, samuti leevendab stressi ja pinget kehas. Tähtsamad terviklikud tsoonidesüsteemid on jalalabal, säärel, reiel, kehal, kõrvas ja koljul.

 

Seljavenituspink - seljavenitust teostatakse spetsiaalsel kaldpingil eelkõige lülisamba venituseks.

Meetod aitab ära hoida kroonilist seljavalu, kõhrketaste väljasopistusi, nimme-tuharapiirkonna valu, närvide mehhaanilisi kompressioone jms. Seljavenitust saab vastunäidustuste puudumisel läbi viia peale massaažiseanssi.